Hakkımızda

TOLİ AMBALAJ SAN. ticari ünvanı altında 2004 Yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlayan firmamız, doğru hizmet sunmayı birinci önceliği seçmiş, kurulduğu günden bu yana da her geçen gün portföyünü geliştirerek bugün ciddi bir müşteri kapasitesine ulaşmıştır.

Müşteri memnuniyetini sağlamayı temel prensibimiz olarak görüp, müşterilerimizin siparişlerini titizlikle ve en kısa zamanda kendilerine ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

Ürettiği tüm ürün ve hizmetlerde kaliteye önem veren firmamız sizlerin bir tedarik  kanalı, çoğunlukla da bir çözüm ortağı olarak 15 yıldır hizmet  vermektedir.

Tolipak ailesi olarak hammaddesi Polietilen olan koruma ürünlerini işleyerek yurtiçi ve yurtdışı lokomotif birçok sektördeki (aydınlatma, cam ürünleri, otomotiv yedek parçaları, elektrikli ve elektronik ürünler, yapı ürünleri, savunma sanayi ürünleri, seramik ve porselen ürünler, mobilya ürünleri, medikal ürünler) firmaların ürünlerinin taşıma ve kullanım esnasında zarar görmemesi için firmalara belirli  ar-ge'ler sonucunda tasarımlar yaparak çözüm ortaklığı sağlamaktayız.

Ulaştığı bilgi birikimi sayesinde kendi üretim makinelerini tasarlayıp birçok sektörün ihtiyacı olan teknik köpük ve ambalaj ürünlerini müşteri isteği ve ürün gerekliliklerine göre tasarlayan firmamız  yenilikleri ve gelişmeleri daima takip ederek, imalat kapasitesine de bu şekilde yön vermektedir.